fmkvepalaijums.lt

Sale
Avalynė Air Jordan 6 Retro Golden Harvest FFW6NHnC

Avalynė Air Jordan 6 Retro Golden Harvest FFW6NHnC

Modelis: FFW6NHnC
Yra prekyboje
€393.99 €64.60
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

Air Jordan VI kedai pirmą kartą rinkoje pasirodė 1991 metais. Michael Jordan šiuos kedus avėjo laimėdamas pirmąjį savo NBA titulą, taip pat krepšininkas gavo pirmąją MVP (angl. most valuable player) nominaciją. Be jokios abejonės šie išskirtiniai faktai sukuria pridėtinės vertės, vieniems iš populiariausių kedų Air Jordan linijoje, o kartais Air Jordan 6 tiesiog apibūdinami kaip "geros sėkmės" avalynė.

Kuriant Air Jordan VI Michael Jordan dizainerio prašė sukurti lygų paviršių priekyje, pirštų zonoje. Taigi, kedų dizaineris Tinker Hatfield užtikrino, kad Air Jordan VI turėtų sustiprinimą bei lygų paviršių priekinėje bato dalyje. Atsižvelgęs į Michael nusiskundimus, jog su pastaraisiais penkiais Air Jordan bateliais turėjo problemų juos apsiaunant ant kojos, Tinker integravo dvi skyles liežuvėlio viršuje bei kilpą batų gale, kurių dėka palengvinamas batų apsiavimas bei nusiavimas. Pridurtina, kad liežuvėlio viršus bei kulne esanti kilpa yra guminiai, o įkvėpimas jiems dizaineriui gimė pažvelgus į sportinius automobilius.

Air Jordan VI buvo antrasis batelių modelis, kuris turi permatomą guminį padą. Kurdamas Air Jordan VI padą Tinker Hatfield atsižvelgė į nusiskundimus Air Jordan V kedų atžvilgiu, kuomet žmonės skundėsi, kad jų vaikai nuolat krenta dėl to, kad avalynė pritraukusi daugiau dulkių praranda sukibimą su danga ir slidinėja. Taigi, Air Jordan VI batelių padas buvo pagamintas iš kietesnės ir šiurkštesnės gumos. Ant paties pado integruotas "Jumpman" logo reljefas. Batelių padas pasižymi permatomomis detalėmis bei matoma oro pagalve kulne.

Michael norėjo patogios dalies kulnui, kuri padėtų apsaugoti achilo sausgyslę, todėl dizaineris Air Jordan VI batelių kulno sritį padarė paminkštintą iš vidaus.
Šiuo metu šie bateliai yra skirti laisvalaikiui.

Air Jordan 6 raištelių suvarstymo sistema yra praktiška, nes viršūnėje turi detalę suveržiančią raištelius tuo tarpu ir suteikiančią stilingumo. Po raišteliais esantis neopreno sluoksnis pradurtas nedidelėmis skylutėmis, visai kaip ir batelių šonai, kurios padeda užtikrinti gerą oro pralaidumą.

Žvelgiant iš dizaino pusės Air Jordan 6 pasižymi nepriekaištinga aptakumo ir agresyvumo kombinacija, paprastumu ir estetika.