fmkvepalaijums.lt

Sale
Avalynė Nike Wmns Air Max 97 dYR3fMZS

Avalynė Nike Wmns Air Max 97 dYR3fMZS

Modelis: dYR3fMZS
Yra prekyboje
€390.87 €70.97
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

Nike Air Max 97 batelius sukūrė dizaineris Christian Tresser, kurį aptakių kedų kūrybai įkvėpė greitaeigiai Japonijos traukianiai. Dėl šios priežasties pasirodė išskirtinė AM97 versija, pavadinimu, kuris tarsi nuoroda į įkvėpimo šaltinį - "Silver Bullet". Šis batelių modelis yra išskirtinis tuo, jog juose pirmą kartą panaudota oro pagalvė, integruota per visą avalynės padą. Be kita ko, tai buvo ir pirmieji bateliai, kuriuose panaudota išskirtinė suvarstymo sistema: raištelių kilpos yra paslėptos viduje, kas sužavėjo tūkstančius gerbėjų. Sukurti profesionaliems bėgikams, laikui bėgant AM97 išsikovojo populiarumą kaip laisvalaikio avalynės pasirinkimas.

Svarbu paminėti, jog 1997-ieji buvo tarsi pradžia neįprastų formų avalynei. Tuo metu kreivos linijos bei šviesą atspindinčios detalės batelių dizaine, paremtos masyviu oro pagalvės "burbulu" atrodė labai radikaliai. Pirmiausia savo populiarumą Air Max 97 bateliai pelnė Europoje, o tik vėliau išpopuliarėjo ir JAV. Įdomu pastebėti, kad atsiradus "Le Silver" batelių versijai, jie tapo neatsiejama Italų stiliaus dalimi. Batelių dizaine naudoti šviesą atspindinčias detales dizainerį įkvėpė kalnų dviratis, kurio metalinis rėmas, pagamintas iš sidabru tviskančio aliuminio patraukė Christian dėmesį ir sužadino jam dar vieną kūrybinį įkvėpimą.

Jau ne vieną dešimtmetį skaičiuojantis batelių modelis patyrė ir susižavėjimo, ir neapykantos akimirkas. Nors Air Max 97 ir nėra tas modelis, kuris gali pasigirti ypač ilgu bendradarbiavimo sąrašu, tačiau prie pasaulinio kedų populiarumo prisidėjo bendri darbai su Sony PlayStation, Shady Records bei su Japonijos Kashima Antlers futbolo komanda.