fmkvepalaijums.lt

Sale
Avalynė adidas Originals Gazelle uUcFKVPf

Avalynė adidas Originals Gazelle uUcFKVPf

Modelis: uUcFKVPf
Yra prekyboje
€397.90 €62.12
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

adidas Originals Gazelle bateliai savo populiarumą išgyvena jau tokį ilgą laiką, kad net sunku nusakyti tikslią jų atsiradimo datą, tačiau dažniausiai ji nurodoma 1966 m. - 1968 m. laikotarpyje. Įdomu tai, kad šiandien itin populiarus laisvalaikio batelių modelis Gazelle debiutavo kaip salės futbolui skirta avalynė. 

adidas Originals Gazelle iš sporto avalynės kategorijos į gatvės stilių pamažu pradėjo trauktis nuo 1986 - ųjų, kuomet adidas stipriai susidraugavo su hip hop'o grupe Run DMC. Spontaniška reklaminė partnerystė su Run DMC atlikėjais, kurie sukūrė dainą "My adidas", pastatė tvirtą pagrindą adidas kompanijai rinkoje ir padėjo išpopuliarinti ne vieną batelių modelį, tarp jų ir Gazelle.

Kaip ir daugumos adidas Originals avalynės, taip ir Gazelle, vienas pagrindinių dizaino bruožų yra paprastumas, kuris prisidėjo prie nesenkančio šių batelių populiarumo. adidas Originals Gazelle modelis buvo pamėgtas tokių žinomų žmonių kaip Bob Marley, Noel Gallagher, Kate Moss bei grupės Beastie Boys vaikinų.