fmkvepalaijums.lt

Sale
Avalynė Jordan Super.Fly 2017 mxGkwaNj

Avalynė Jordan Super.Fly 2017 mxGkwaNj

Modelis: mxGkwaNj
Yra prekyboje
€341.93 €63.64
Kiekis: + -

Galimos modifikacijos

*

Aprašymas

NBA krepšininkas Blake Griffin dėl galingų šuolių ir įspūdingų dėjimų tapo Jordan Super.Fly linijos krepšinio kedų veidu.

Naujasis Jordan Super.Fly 2017 BG, skirtas mažiausiems krepšinio gerbėjams, turi inovatyviąją amortizacinę Nike React technologiją. Šis batelių modelis yra skirtas universaliam krepšininkui, kuriam reikalinga ypatingai subalansuota pusiausvyra pėdoje. Šiandieniniame greitame ir dinamiškame krepšinyje greitis pranokstą jėgą, o tam reikalingas itin vikrus kojų darbas bei dažnas ir staigus krypties keitimas. Būtent tam buvo sukurta React technologija, kuri prisitaiko prie netikėtų daugiakrypčių pėdos judesių, kirtimų ar sprogstamų dėjimų, kuriais būtent ir pasižymi Blake Griffin. Naujoji React putų amortizacinė technologija sušvelnina šuolių metu patiriamų smūgių sugėrimą, grąžina susidariusią energiją atgal į pėdą, o putos greičiau grįžta į pradinę padėtį. Dėl to yra sutaupomas laikas, norint atlikti naują klaidinamą judesį, kuris gali būti labai svarbus lemiamomis rungtynių akimirkomis.

Kitas svarbus batelių aspektas, į kurį Jordan Brand atkreipė dėmesį kurdama Super.Fly 2017 - sukibimas. Už jį atsakingas guminis batelių padas buvo testuojamas Nike Lab tyrimų laboratorijoje, kur slėgio žemėlapio pagalba buvo nustatyti keturi kritiniai pado taškai patiriantys didžiausias apkrovas. Tai sužinojus buvo sukurtas įvairių ovalo formų guminis padas su išreikštomis keturiomis zonomis, kurios puikiai reaguoja į crossover'ius, spin move judesius ar jumpshot'us. Be naujos amortizacinės sistemos, Jordan Super.Fly 2017 turi gerai prisitaikantį, komfortą užtikrinantį vientisą paviršių. Paviršiaus dizainas natūraliai prisitaiko prie pėdos linkių, nesvarbu kaip tvirtai bateliai yra suveržiami.