JŪS GALITE:

  1. SUTAUPYTI -PIRKTI TIK SAVO POREIKIAMS su 30% NUOLAIDA aukštos kokybės produkciją: dekoratyvinė kosmetika, kvepalai, prausimosi priemonės, saugios gamtai ir mums valymo/skalbimo priemonės – ir visa tai 30% pigiau, nei yra nurodytos kainos kataloguose.
  2. UŽSIDIRBTI PAPILDOMAI ARBA TURĖTI  PASTOVIAS PASYVIAS PAJAMAS: 
  • GALITE IR PARDUOTI (BET PARDAVINĖTI NEBŪTINA!!!) (įsigyjate prekes su 30% nuolaida ir jei norite, jas parduodate katalogo kainomis – skirtumas lieka Jūsų kišenėje)
  • BEI DIRBTI VADYBINĮ DARBĄ t.y. norinčius užsidirbti ar sau už savikainą pirkti norinčius asmenis kviečiame jungtis prie Jūsų komandos/tinklo. Lietuva ne riba – galima 46 pasaulio valstybėse gyvenantiems pažįstamiems pasiūlyti jungtis prie Jūsų, o nuo prijungtų pažįstamų pirkimų gauti premiją. Kompanija moka % Jums, nuo Jūsų sukurtos grupės mėnesio apyvartos, o paruošus kvalifikuotus savo grupės narius, kurie jau uždirba nuo 1000 eurų, gaunate % nuo pasaulinės kompanijos  mėnesinės apyvartos.
  • ARBA… visa tai kas išvardinta aukščiau daryti KARTU, pagal susiklosčiusią situaciją. Esant tinkamai situacijai – parduodate, prireikia – sau nusiperkate, pažįstate kas nori irgi užsidirbti (pvz. iš kitų miestų/valstybių pažįstamiems pasiūlykite – jie Jums už tai dar ačiū pasakys!) – pasiūlote daryti tą patį (taip kuriasi Jūsų verslas)… Jokių investicijų, planų ar įsipareigojimų! Darbo valandos tokios, kokias patys sau sugalvojate. 

Kaip vyksta visa tai? Darote FM GROUP kompanijos reklamą pažįstamiems arba nepažįstamiems, o kompanija už atliktą darbą moka Jums premiją ( premija - kiekvieno mėnesio atlyginimas).

Visa tai darau aš, galiu pasidalinti savo patirtimi ir Jums padėti. Galiu būti Jūsų mokytoja.

Mėginėlių papkė padės Jums surasti sau patinkantį kvapą, taip pat tai puiki priemonė supažindinti savo pažįstamus su FM Group originaliais kvepalais. 

Mėginėlių papkės sudėtis:

-152 kvepalų mėginėlių.

-  Produktų katalogas.

- Marketingo plano katalogas.

- Tušinukas.

-Kainininkas.

-Bukletas 10 žingsnių.

 

Jei sudomino nors vienas paminėtas punktas, užpildykite anketą ir aš su Jumis susisieksiu:

FM GROUP ANKETA

30% NUOLAIDA

Pageidaujate turėti visai FM Group produkcijai 30% nuolaidą? Jei taip – užpildykite šiuos laukelius.

Please type your full name.
Please type your full name.
/ / Invalid Input
Invalid Input
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input

Pilnas adresas:

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input