Žalia kava- energija ir tobulos kūno formos

Kava... Kokius vaizdinius sukelia šis žodis? Ankstų rytą ir viliojantį, gilų ir aksominį kavos pupelių kvapą, pasklidus visuose namuose...

Ar įsivaizduojate kitaip? Ne? :) Aš daug metų negeriau kavos, esu už sveiką gyvenimo būdą. Žalioji AURILE kava pasirodė visai nepanaši į kavą nei savo kvapu, nei skoniu. Pradėjau domėtis ir sužinojau daug naujos informacijos.
Ar žinote kaip veikia žalia kava?
Gerdami žalią kavą mes galime reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje. Chlorogeno rūgštis, esanti žalioje kavoje, dalyvauja fermento G6P išskyrimo procesuose. Tokiu būdu cukraus kiekis kraujyje gali būti reguliuojamas. Esant normaliam cukraus kiekiui kraujyje, mes norėsime mažiau valgyti saldumynų.
Chlorogeno rūgštis - tai labai stiprus ir natūralus antioksidantas. Jis kovoja su laisvaisiais radikalais kraujotakoje. Tai gali teigiamai veikti mūsų organizmo procesus: senėjimą, širdies ir kraujagyslių bei raumenų veiklą.
Taip pat žalioje kavoje gausu polifenolių, kurie gali padidinti riebalų deginimo normą organizme, tai yra stiprūs antioksidantai ir lipolizės aktyvatoriai, palengvinantys energijos išgavimą iš riebalų. Išgėrus vieną puodelį žalios kavos, organizmas ima ieškoti naujų energijos šaltinių, kuriais kaip taisyklė tampa pertekliniai riebalai.
Žalioje kavoje yra dar daug daugiau veikliųjų medžiagų, kurios teigiamai gali paveikti mūsų kūną.
Žalia kava turi stipresnį poveikį apetito kontrolei, nei įprasta kava. Juk išgėrus įprastos kavos puodelį, mūsų apetitas sumažėja, o išgėrus puodelį žalios kavos mūsų apetitas kontroliuojamas daug stipriau, nes žalia neskrudinta kava savyje išlaiko milijoną kartų daugiau veikliųjų medžiagų.
Jau seniai įrodyta, kad žalios arbatos vartojimas gali padėti kovoti su antsvoriu, o šiandien panašiomis savybėmis pasižymi ir žalia kava. Tokiu būdu žmogus gali rinktis ir gerti tai ką jis labiau mėgsta: žalią kavą arba žalią arbatą.
Įspėjimas:
Pasak mokslininkų, žalia kava nėra tinkama visiems žmonėms. Jaunesniems nei 16 metų asmenims, nėščioms ir maitinančioms krūtimi moterims reikėtų susilaikyti nuo žalios kavos vartojimo. Taip pat ji netinkama vartoti turintiems aukštą kraujo spaudimą, kardialinių (širdies) sutrikimų bei cukriniu diabetu sergantiems žmonėms

Gal Jums ŽALIOS kavos :) ?

Norintiems 30% nuolaidos, pirkimui sau:

http://fmkvepalaijums.lt/30-nuolaida.html

Užpildykit anketą ir gausite visą reikiamą info užsakymams.

 Jūsų INETA

Paveikslėlių galerija

30% NUOLAIDA

Pageidaujate turėti visai FM Group produkcijai 30% nuolaidą? Jei taip – užpildykite šiuos laukelius.

Please type your full name.
Please type your full name.
/ / Invalid Input
Invalid Input
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input

Pilnas adresas:

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input