Aurile žalia kava

AURILE ŽALIA KAVA puiki alternatyva visiems neskrudintos kavos mėgėjams, ekologiško gyvenimo būdo šalininkams, vertinantiems švelnų skonį bei besirūpinantiems kūno linijomis.

Vis daugiau ir daugiau žmonių renkasi sveiką gyvenimo būdą. Meilė sau ir kūno vidinė švara, tai - subalansuota gyvenimo kokybė.

Kiekvienas AURILE ŽALIOS kavos gurkšnis tai grįžimas prie istorinių šaknų, į laikus, kai kavos pupelės dar nebuvo skrudinamos prieš plikymą.
AURILE ŽALIA kava yra švelnaus skonio. AURILE ŽALIA kava neturi skrudintoms pupelėms būdingo juntamo kartaus prieskonio ir dūmų aromato.
Ypač rekomenduotina tiems, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali gerti įprastos kavos.

Ar žinojote, kad  AURILE ŽALIOJI kava savo sudėtyje turi daug chlorogeno rūgšties. Ši rūgštis, priklausanti polifenolių grupei, yra natūralus antioksidantas. Tai mūsų sveikata ir jaunystė :)).

AURILE PURE GREEN kavos pupelės auginamos ekologinėse plantacijose, kuriose nenaudojamos mineralinės trąšos. AURILE ŽALIOJI kava auginama Peru arabicos kavos pupelių pagrindu.  Kiekviena AURILE ŽALIOS kavos pupelė skinama rankomis.

Patogūs, AURILE ŽALIOS kavos, piramidės  formos, maišeliai ne tik padeda AURILE ŽALIAI kavai pilnai atskleisti savo skonį ir aromatą ( užpylus karštu vandeniu ), bet ir palengvina elegantišką AURILE ŽALIOS kavos pateikimą. 

Vienas niuansas AURILE ŽALIOS kavos paruošime: užpylus maišelį vandeniu, palaikyti 7 minutes. 

Pasidarykite sau ritualą, neskubėkite. Viską atlikite su meile :))).

Sveikatos, energijos, meilės ir geros nuotaikos Jums su AURILE ŽALIA kava

Paveikslėlių galerija

30% NUOLAIDA

Pageidaujate turėti visai FM Group produkcijai 30% nuolaidą? Jei taip – užpildykite šiuos laukelius.

Please type your full name.
Please type your full name.
/ / Invalid Input
Invalid Input
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input

Pilnas adresas:

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input