Visa tiesa apie kvepalus

 

 Beveik 99 procentai žmonių nieko nežino apie kvepalų industriją.

 

 Moterys, merginos, mokėdamos šimtus eurų už savo mėgstamus vardinius kvepalus, daro klaidą.  Kvepalų industrija apipinta mitais .:)

Pirmas mitas tai, kad į kvepalus įdėta brangaus tabako ar dar kažko labai ypatingo. Viskas gaminama iš tų pačių sintetinių medžiagų.

Antras mitas- vyriški ir moteriški kvepalai. Kvepalai neturi lyties. Gvazdikas- nei moteriškas, nei vyriškas, tai - tiesiog gėlė.

Per metus kvepalų pramonė gali sukurti kelis tūkstančius naujų kvepalų rūšių. Ir aišku visi jie sugrupuojami į moteriškus ir vyriškus. Klausimas už ką mes mokame? Kas kelia kvepalų kainas?

Visų kada nors sukurtų kvepalų savikaina ne didesnė nei 7 eurai. Tai tas pats kaip dizainerio suknelė, kainuojanti beprotiškus pinigus. Panagrinėjus kokia to gaminio savikaina, turbūt brangiausia kainuos medžiaga, o savikaina apie 100 eurų. Tas  pats pasakytina ir apie kvepalus. 7 eurai kainuoja pats skystis, o ne prabangus buteliukas. Visa tai marketinginis triukas- pritraukti vartotojų dėmesį.

Mums svarbu gerai kvepėti. Pagal kvapą mes sutinkame žmogų, susidarom pirmą įspūdį apie jį, jo pomėgius, skonį ir net piniginės storį...

FM Group kompanija įsiveržė į rinką viesulo greičiu. Bendradarbiaudama su kvepalų magnatu Droom koncernu, kuris kuria 80% garsių pasaulinės rinkos kvepalų. FM Group plečia savo filialus jau penkiuose kontinentuose. Čia rasite savo pamėgtus kvepalus už tikrą jų kainą.

O kuo kvėpinatės Jūs ? Ar leidžiate vėjais savo pinigus :) ?

Apsilankykite parfumerijos kataloge:

http://fmkvepalaijums.lt/katalogai/item/10-parfumerijos-katalogas.html

Ir visas tai galite turėti su 30% nuolaida, tereikia tik užpildyti anketą:

http://fmkvepalaijums.lt/30-nuolaida.html

Kvepalai dovanų, prisiregistravusiems nuo balandžio 1 iki birzelio 31 d.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30% NUOLAIDA

Pageidaujate turėti visai FM Group produkcijai 30% nuolaidą? Jei taip – užpildykite šiuos laukelius.

Please type your full name.
Please type your full name.
/ / Invalid Input
Invalid Input
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input

Pilnas adresas:

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input